Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą zajmującą się pilotażem oraz organizacją transportów nienormatywnych. Działamy na rynku od ponad 20 lat. Posiadamy dużą wiedzę na temat wykonywanej pracy oraz sprzęt konieczny do wykonania wszelkich potrzebnych operacji na drodze. Swoim działaniem obejmujemy w szczególności Polskę oraz Niemcy, jednakże posiadamy również partnerów w innych krajach sąsiedzkich.

Co robimy?

Oferujemy naszym klientom takie usługi jak: organizacja dokumentacji dla pojazdów ponadnormatywnych, pilotaż (BF2&BF3), objazdy tras oraz inne usługi w zależności od danego zlecenia.

Dlaczego my? Poznaj kilka powodów, dla których warto z nami współpracować

Współpraca z nami

Oferujemy obsługę klientów krajowych oraz zagranicznych. Posługujemy się językiem polskim, niemieckim oraz angielskim. Działamy sprawnie i konsekwentnie, a nasza załoga posiada spore doświadczenie, które pomoże rozwiązać często spotykane problemy na drodze.

Doświadczenie oraz dodatkowe atuty

Piloci pracujący w naszej firmie posiadają spore doświadczenie w pilotażu pojazdów ponadnormatywnych, stąd też są oni w stanie sprostać przewozom bardzo trudnych ładunków. Potrafią oni wspomóc kierowców umiejętnościami sterowania naczepami oraz wiedzą na temat stanu różnych obiektów.

Zarządzanie oraz koordynacja

Wszystkie nasze samochody wyposażone są w systemy monitorowania GPS, pozwala to na sprawdzanie aktualnego stanu ich parametrów oraz położenia, co za tym idzie na nadzór nad wykonywanym zleceniem.

Udogodnienia

Nasi pracownicy oraz piloci posługują się językami obcymi, co pozwala na łatwiejszą komunikację w czasie wykonywania przewozu oraz samej jego organizacji, często bariera językowa sprawia, że praca jest wykonywana znacznie wolniej oraz mniej precyzyjnie.